מלכת היופי לשעבר, בראיון למירי מיכאלי ב"אנשים" (17:15, ערוץ 12), "בשנות השמונים אי אפשר היה לדבר על זה"

בגיל 19, כשהיא עדיין חיילת, זכתה אילנה שושן בתחרות מלכת היופי לשנת 1980. זמן קצר לאחר מכן, עם שחרורה מצה"ל היא החלה בקריירת דוגמנות בארץ ובעולם. בראיון למירי מיכאלי ב"אנשים", שישודר הערב ב-17:15 בערוץ 12, היא מספרת על מערכת היחסים המורכבת עם בעלה הראשון, שהתגלגלה גם לאלימות. "הוא החליט לנהל לי את החיים ואמרתי – לא תודה", מספרת שושן בקטע מתוך הראיון.

ל ראיון המלא  ״אנשים ״, ערוץ 12 קשת.

קצת מתגובות מהצופים : 

אילנה יקרה ,

ראיתי את התכנית : פעמיים !!

אתמול ושוב פעם היום אחרי ששלחת לי !

לא כל יום נפגשים עם דמות כל כך עמוקה ויחודית כפי שאת ! וכל נושא שדיברת עלי עבר באופן הטבעי והנקי ביותר עם פרספקטיבה וחוכמת חיים נדירה !

אני מודע למלכודות של התקשורת וכמובן למניפולציות בעריכה של תוכניות פרופיל ונראה לי שהצלחת לדלג מעל המשוכות האלה באלגנטיות ובתבונה גדולה . אילנה יקרה , אני כל כך גאה להיות חבר שלך !

כל כך אוהב את מי שאת : אנושית , סקרנית , ממוקדת , ומעל לכל עם אהבת אדם אמיתית , לכל אחת ואחת באשר הם . באהבה גדולה !

❤❤❤

*הוענקה לנו עוצמה שלעיתים היא גם שליחות , להיות קולם , של אלה שלא יכולים להשמיע קול . ואני יודע בתוך תוכי , שההכרה הזאת , גם אם אנחנו לא תמיד רוצים בה ,היא חלק אינטגרלי מהזהות שלנו , מאז , וכנראה לתמיד . ועשית זאת בגדול בתוכנית הזאת!!!!

❤❤❤

*אילנה יקרה שלנו, את מרתקת, הישירות שלך והכנות שלך, מעוררים התפעלות.את מדהימה על אף מסכת החיים הלא פשוטה. נסקת למרומים בשל אמביציה חסרת פשרותחבל שאמא ואבא לא יכולים לקום ולו לרקע ולראות מה הצלחת לעשות במו ידייךיישר כוחך בהערכה והערצה, תמר (המורה תמר לביא. כיתה ג ביה״ס גורדון)

❤❤❤

 *הי, ראיתי את הראיון שלך עכשיו באנשים, את מיוחדת במינך!!! ראו שחלק לא פשוט וקל לך, אבל זה חשוב!!!!  עידו לביא (צלם). 

❤❤❤

צפיתי, השארת אותי חסרת מילים. איזו שפה גבוהה, איזה ביטחון, כמה חוסר פחד מהחיים ואיך הבת שלך מביטה עלייך באהבה. נפלא.  מרסל מוסרי.  

❤❤❤

אילנה יקרה, צפיתי בתכנית אנשים והתרגשתי עד מאוד לאורך כל הראיון איתך.כל הכבוד כפול ומכופל, האחדמאין באת ולאן הגעת ? והשניהחשיפה מתוך תקווה שתוכל לעזור ולשמש דוגמא ….חיבוק חם ואוהב אילנה ופיני 👏👍🥇👄💖💐

❤❤❤

אילנה מתוקה   כתבה כל כך מרגשת ישבתי וצפיתי עם דמעות בעיניים  את באמת אשה מיוחדת במינה. הרבה בריאות. אושר והמון אהבה.  נשיקות וחיבוקים😘

❤❤❤

אילנה יקרה ואהובה, כתבה מרגשת עם מסרים ברורים ונוקבים על חייך בעבר וחייך והיוםאת אמיצה חכמה יפה ומדהימה בעינייובהחלט מהווה מודל וחיקוי לנשים.חיזקי ואימציוהמשך הצלחהבאהבה רבה, חני .

❤❤❤

אילנה ❤ ראיתי כרגע את הכתבה שעשו עלייך באנשים😚 אז רק שתדעי שבשבילי את תמיד לא רק יפה 🔝אלא אישיות מיוחדת אהובה ומרגשת, ועדיין ריגשת אותי בכנות שלך ובך תמשיכי להיות בדיוק אותו הדבר מאירה ומלאת עוצמה. נשיקות😘😘

❤❤❤

היי אילנהעכשיו נכנסתי לכתבה וצפיתי בה עד הסוף. רוצה להגיד לך שזה היה מרתק ומרגש. שאפו גדול לך על כל הדרך שעשית. את יפה מכל הבחינות. המשיכי להצליח, להעצים ולהתעצם. אילנה (כץ) לאילנה (שושן).

❤❤❤

באמת שאפו גדול , בחלקים מסוימים ירדו לי דמעות יחד איתך. סיגל.

❤❤❤

אילנה היה מרגש לצפות בתוכנית. החזרת אותנו שוב לימים יפים שעיצבו את כולנו. 👏👏👏 . רותי בןשמן.

 וואו אילנה!

איזו מדהימה את!!

איזה ראיון מרגש.

לי וסרמן

❤❤❤

הייאילנה, צפיתי עכשיו בתכנית "אנשים" שעסקה בךתכנית נהדרתהיית מרשימה ומרגשת!!!   אני בטוח שנתת כח ומודל לנשים רבות. דני בר.